Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

KAYRAM NAKLİYAT

Bursa şehir içi tüm ilçelerde ve Bursa'dan diğer tüm şehirlere Ev Taşıma Hizmetlerini; tecrübeli ekiplerimiz, geniş araç filomuz ve yük taşıma asansörlerimiz eşliğinde yapmaktayız.

Ofis, işyeri, okul, dershane, otel, pansiyon, fabrika ve tesislerin nakliyat ve taşıma hizmetlerini hızlı ve sorunsuzca vermekteyiz. Komple taşıma hizmetlerinin dışında lokal taşıma da yapmaktayız.

Tüm eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı özenle paketlenmektedir. Ayrıca taşıma esnasında oluşabilecek hasarlarda İşler Evden Eve Nakliyat olarak sorumluluğumuzdadır.

Bursa'da evden eve nakliyat sırasında mobilya, beyaz eşya ve hassas eşyalarınız için büyük bir titizlikle, uzman kadromuz tarafından ambalajlanmaktadır.

Ürünlerinizi teslim aldığımız andan itibaren sigortalanmaktadır. 7/24 izlenebilir depomuz ve güvenlik görevlilerimiz sayesinde ürünleriniz bizimle güvendedir.

Bursa evden eve nakliyat işlemleri sonrasında ev ve iş yerleriniz isteğinize bağlı olarak profesyonel ekibimiz tarafından en ayrıntılı şekilde temizlenmektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bursa evden eve nakliyat

Kayram Nakliyat olarak, eşyalarınızın güvenli, hızlı ve zamanında seyahat etmesini sağlamak için profesyonel ekibimizle özen göstereceğimize söz veriyoruz.

Start a Conversation

Hi! Click one of our member below to chat on Whatsapp

7/24 Acil Evden Eve Destek